Domů / Podle výrobce / Opticord
Výrobci
Odběr novinek
Další informace

 

 

 

 

  

 

 

 

 

       

 

Opticord

(57)
Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Strana 1 / 6
 Název Cena
Předchozí 1 2 3 6
MPO-MPO 12C SM 12,5M MPO-MPO 12C SM 12,5M Kód: 433491
Dostupnost: NA DOTAZ
1.613 Kč bez DPH
1.952 Kč
Detail
Zásuvkový system 2300-180 telescop Zásuvkový system 2300-180 telescop Kód: 433475
Dostupnost: SKLADEM
367 Kč bez DPH
444 Kč
Detail
MPO-MPO 12C SM 10,5M MPO-MPO 12C SM 10,5M Kód: 433488
Dostupnost: NA DOTAZ
1.487 Kč bez DPH
1.799 Kč
Detail
Opticord LC-SC 50/125µ 3m Opticord LC-SC 50 /125µ 3m Kód: 433058
Dostupnost: SKLADEM
155 Kč bez DPH
188 Kč
Detail
OPTIX LC/APC-LC/APC patch cord 09/125 3m duplex G657A 1,8mm OPTIX LC /APC-LC /APC patch cord 09 /125 3m duplex G657A 1,8mm Kód: 433481
Dostupnost: NA DOTAZ
235 Kč bez DPH
284 Kč
Detail
19' OCRACK OCC-12U-P-3 rozvaděč nástěnný 12U/300mm plechové dveře 19' OCRACK OCC-12U-P-3 rozvaděč nástěnný 12U /300mm… Kód: 433155
Dostupnost: SKLADEM
1.745 Kč bez DPH
2.111 Kč
Detail
DROP FTTx 12 optická vlákna singlemode 9/125, G.657A Light Gray LSOH DROP FTTx 12 optická vlákna singlemode 9 /125, G.657A… Kód: 433473
Dostupnost: NA DOTAZ
9 Kč bez DPH
11 Kč
Detail
19" OCRACK venkovní rozvaděč IP55 12U-420mm plechové dveře 3-bodový zámek 19" OCRACK venkovní rozvaděč IP55 12U-420mm plechové… Kód: 433462
Dostupnost: NA DOTAZ
3.992 Kč bez DPH
4.830 Kč
Detail
Polička perforovaná 1U/250mm, max.nosnost 15kg Polička perforovaná 1U /250mm, max. nosnost 15kg Kód: 433210
Dostupnost: NA DOTAZ
298 Kč bez DPH
361 Kč
Detail
Háček 40x80 kovový RAX-D3-X48-X3 Háček 40x80 kovový RAX-D3-X48-X3 Kód: 433482
Dostupnost: NA DOTAZ
26 Kč bez DPH
31 Kč
Detail
 Název Cena
Předchozí 1 2 3 6
© Používáme oXyShop