Domů / Kabely, adaptéry a konektory / Optické Patch kabely / ST - SC
Odběr novinek
Další informace

 

 

  

 

 

 

 

ST - SC

(33)
Výrobci
Skladem
Cena
Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Strana 1 / 4
 Název Cena
Předchozí 1 2 3 4
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 7m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, OS2,… Kód: 332223
Dostupnost: NA DOTAZ
194 Kč bez DPH
235 Kč
Detail
Opticord  MTRJ-ST optický patch cord - 1m Opticord MTRJ-ST optický patch cord - 1m Kód: 433204
Dostupnost: NA DOTAZ
297 Kč bez DPH
359 Kč
Detail
Opticord ST-SC 50/125µ 2m Opticord ST-SC 50 /125µ 2m Kód: 433037
Dostupnost: Skladem
146 Kč bez DPH
177 Kč
Detail
Opticord ST-SC 50/125µ 5m Opticord ST-SC 50 /125µ 5m Kód: 433039
Dostupnost: NA DOTAZ
175 Kč bez DPH
212 Kč
Detail
Opticord ST-SC 09/125µ 5m Opticord ST-SC 09 /125µ 5m Kód: 433009
Dostupnost: NA DOTAZ
178 Kč bez DPH
215 Kč
Detail
Opticord ST-SC 62,5/125µ 1m Opticord ST-SC 62,5 /125µ 1m Kód: 433066
Dostupnost: NA DOTAZ
159 Kč bez DPH
192 Kč
Detail
Opticord ST-FC 09/125µ 2m Opticord ST-FC 09 /125µ 2m Kód: 433124
Dostupnost: NA DOTAZ
595 Kč bez DPH
720 Kč
Detail
Opticord SC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné Opticord SC Optický pigtail 09 /125 2m 12ks barevné Kód: 433282
Dostupnost: NA DOTAZ
374 Kč bez DPH
453 Kč
Detail
Opticord  MTRJ-LC optický patch cord 62,5/125 - 1m Opticord MTRJ-LC optický patch cord 62,5 /125 - 1m Kód: 433207
Dostupnost: NA DOTAZ
476 Kč bez DPH
576 Kč
Detail
Opticord ST-SC 09/125µ 3m Opticord ST-SC 09 /125µ 3m Kód: 433008
Dostupnost: NA DOTAZ
163 Kč bez DPH
197 Kč
Detail
 Název Cena
Předchozí 1 2 3 4
© Používáme oXyShop