Domů / Kabely, adaptéry a konektory / Optické Patch kabely
Odběr novinek
Další informace

 

 

  

 

 

 

 

Optické Patch kabely

(404)
Vyberte podkategorie Optické Patch kabely :
Výrobci
Skladem
Cena
Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Strana 1 / 41
 Název Cena
Předchozí 1 2 3 41
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Singlemode, OS1, 09/125 µ, Duplex, 2m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST, Singlemode,… Kód: 332457
Dostupnost: NA DOTAZ
166 Kč bez DPH
201 Kč
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 1m DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, OS2,… Kód: 332456
Dostupnost: NA DOTAZ
160 Kč bez DPH
194 Kč
Detail
Opticord LC-LC 50/125µ 0,5m Opticord LC-LC 50 /125µ 0,5m Kód: 433283
Dostupnost: NA DOTAZ
140 Kč bez DPH
169 Kč
Detail
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 2 m  Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 2 m Kód: DL0942
Dostupnost: NA DOTAZ
205 Kč bez DPH
248 Kč
Detail
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 3 m  Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 3 m Kód: DL0938
Dostupnost: NA DOTAZ
218 Kč bez DPH
264 Kč
Detail
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 5 m  Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 5 m Kód: DL0939
Dostupnost: NA DOTAZ
262 Kč bez DPH
317 Kč
Detail
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 1 m  Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM3 Uniboot 1 m Kód: DL0936
Dostupnost: NA DOTAZ
185 Kč bez DPH
224 Kč
Detail
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2 Uniboot 2 m  Delock Cable Optical Fibre LC > LC Singlemode OS2… Kód: DL0932
Dostupnost: NA DOTAZ
186 Kč bez DPH
225 Kč
Detail
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 3 m  Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 3 m Kód: DL0943
Dostupnost: NA DOTAZ
230 Kč bez DPH
278 Kč
Detail
 Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m  Delock Cable Optical Fibre LC > LC Multimode OM4 Uniboot 1 m Kód: DL0941
Dostupnost: NA DOTAZ
181 Kč bez DPH
219 Kč
Detail
 Název Cena
Předchozí 1 2 3 41
© Používáme oXyShop