Domů / Podle výrobce / Digitus
Výrobci
Odběr novinek
Další informace

 

 

 

 

  

 

 

 

 

       

 

Digitus

(1202)
Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Strana 1 / 121
 Název Cena
Předchozí 1 2 3 121
Digitus CAT 5e SF-UTP patch cable, Cu, PVC AWG 26/7, length 5 m, color black Digitus CAT 5e SF-UTP patch cable, Cu, PVC AWG 26 /7,… Kód: 344051
Dostupnost: NA DOTAZ
62 Kč bez DPH
75 Kč
Detail
Digitus Fiber optic FC Attenuator Attenuation level: 1dB Multimode Digitus Fiber optic FC Attenuator Attenuation level: 1dB… Kód: 334795
Dostupnost: NA DOTAZ
236 Kč bez DPH
286 Kč
Detail
PatchSee cable clip color purple, set= 50 clips PatchSee cable clip color purple, set= 50 clips Kód: 344989
Dostupnost: NA DOTAZ
428 Kč bez DPH
518 Kč
Detail
Digitus CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 7 m, color yellow Digitus CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27 /7,… Kód: 344562
Dostupnost: NA DOTAZ
114 Kč bez DPH
138 Kč
Detail
Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM3, Multimode 50/125 µ, 2m, Method A Jacket: aqua, Housing: aqua Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM3,… Kód: 334877
Dostupnost: NA DOTAZ
2.041 Kč bez DPH
2.470 Kč
Detail
Digitus Console 48,3cm (19") TFT, UK Keyboard 8-Port, touchpad, 1U RAL 9005 black color Digitus Console 48,3cm (19") TFT, UK Keyboard 8-Port,… Kód: 344440
Dostupnost: NA DOTAZ
20.538 Kč bez DPH
24.851 Kč
Detail
Digitus CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 7 m, color blue Digitus CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27 /7,… Kód: 344563
Dostupnost: NA DOTAZ
114 Kč bez DPH
138 Kč
Detail
Digitus USB Security Lock 4x USB Locks, black Digitus USB Security Lock 4x USB Locks, black Kód: 344374
Dostupnost: NA DOTAZ
293 Kč bez DPH
355 Kč
Detail
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 5m Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to ST OS2, Singlemode… Kód: 344041
Dostupnost: NA DOTAZ
181 Kč bez DPH
219 Kč
Detail
Digitus CAT 6A S-FTP patch cable, Cu, PUR AWG 27/7, length 10 m, color red, Draka UC 900 SS, Hirose TM31 Digitus CAT 6A S-FTP patch cable, Cu, PUR AWG 27 /7,… Kód: 344017
Dostupnost: NA DOTAZ
712 Kč bez DPH
862 Kč
Detail
 Název Cena
Předchozí 1 2 3 121
© Používáme oXyShop