Domů / Podle výrobce / Digitus
Výrobci
Odběr novinek
Další informace

 

 

 

 

  

 

 

 

 

       

 

Digitus

(1452)
Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Strana 1 / 146
 Název Cena
Předchozí 1 2 3 146
Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 5m černá Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26… Kód: 493057
Dostupnost: NA DOTAZ
109 Kč bez DPH
132 Kč
Detail
Digitus CAT 5e SF-UTP patch cable, Cu, PVC AWG 26/7, length 5 m, color black Digitus CAT 5e SF-UTP patch cable, Cu, PVC AWG 26 /7,… Kód: 344051
Dostupnost: NA DOTAZ
59 Kč bez DPH
71 Kč
Detail
Digitus Fiber optic FC Attenuator Attenuation level: 1dB Multimode Digitus Fiber optic FC Attenuator Attenuation level: 1dB… Kód: 334795
Dostupnost: NA DOTAZ
234 Kč bez DPH
283 Kč
Detail
PatchSee cable clip color purple, set= 50 clips PatchSee cable clip color purple, set= 50 clips Kód: 344989
Dostupnost: NA DOTAZ
422 Kč bez DPH
511 Kč
Detail
Digitus CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 7 m, color yellow Digitus CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27 /7,… Kód: 344562
Dostupnost: NA DOTAZ
104 Kč bez DPH
126 Kč
Detail
Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM3, Multimode 50/125 µ, 2m, Method A Jacket: aqua, Housing: aqua Digitus Fiber Optic Patchcord, MPO to MPO, Female OM3,… Kód: 334877
Dostupnost: NA DOTAZ
2.017 Kč bez DPH
2.441 Kč
Detail
Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26/7 10m bílá Premiumcord Patch kabel CAT6a S-FTP, RJ45-RJ45, AWG 26… Kód: 493080
Dostupnost: NA DOTAZ
185 Kč bez DPH
224 Kč
Detail
Digitus Console 48,3cm (19") TFT, UK Keyboard 8-Port, touchpad, 1U RAL 9005 black color Digitus Console 48,3cm (19") TFT, UK Keyboard 8-Port,… Kód: 344440
Dostupnost: NA DOTAZ
20.292 Kč bez DPH
24.553 Kč
Detail
Digitus CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27/7, length 7 m, color blue Digitus CAT 6 S-FTP patch cable, Cu, LSZH AWG 27 /7,… Kód: 344563
Dostupnost: NA DOTAZ
104 Kč bez DPH
126 Kč
Detail
Digitus connection module for twisted pair cables LSA, shielded, CAT 6 Digitus connection module for twisted pair cables LSA,… Kód: 344035
Dostupnost: NA DOTAZ
56 Kč bez DPH
68 Kč
Detail
 Název Cena
Předchozí 1 2 3 146
© Používáme oXyShop